Wyroby z kamienia najwyższej jakości

Fontanny

Fontanny kulowe - obracająca się wokół własnej osi ogromna kula tworzy nieprawdopodobny obraz i rodzi uczucie fascynacji do tak ogromnego, ciężkiego przedmiotu obracającego się z niewiarygodną lekkością. Hipnotyzujący widok obracającej się kuli pod delikatnym ciśnieniem wody jest symbolem geniuszu. Fontanny kulowe stanowią najczęściej ozdobę szkół, firm, budynków urzędowych czy galerii handlowych.

Fontanny barokowe - w naszej ofercie odnaleźć można również fontanny z dalekiej przeszłości barokowej architektury Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Austrii, Anglii, Polski...

Fontanny wykonujemy z najwyższej klasy piaskowców, granitów oraz innych kamieni. Wszystkie rzeźbienia wykonywane są ręcznie przez rzeźbiarzy. Na fontannach proponujemy umieszczenie herbu Państwa rodziny. Fontanny które zdobią ogrody, wykonane w stylu barokowym są symbolem wyjątkowej klasy i niepowtarzalnego szyku.

Fontanny XXI wieku - są połączeniem najnowszych technologii elektroniki, programowania, hydrauliki i umysłu ludzkiego, który w swojej doskonałości ma nieskończenie wiele pomysłów i rozwiązań . Wyobraźnia naszych klientów jest po to by nas inspirować i wskazywać nam drogę dzięki której wykonamy coś więcej niż można sobie wyobrazić.

WRÓĆ